Klima Servisi

Özcan Teknik Servis bünyesinde bulunan personellerimiz klima montaj, onarım, bakım ve parça değişiminde her marka ve model konusunda eğitimlidir.
Klima Servisi

Klima Servisi

Kocaeli Klima Servisi

Özcan Teknik Servis bünyesinde bulunan personellerimiz klima montaj, onarım, gaz şarjı, bakım ve parça değişiminde her marka ve model konusunda eğitimlidir.

Alacağınız hizmeti, yetkili ve bilgili şirketlerden almanız önemle tavsiye edilir. Klima Servisi hizmeti (Mitsubishi, Arçelik, Beko, Bosch, Carrier, Daikin, Sharp, General, Sigma, Panasonic, Airfel, DemirDöküm, LG, Midea, Siemens, Toshiba, Vestel, Ferroli, Alarko, Baymak vs.) marka teknolojilerini bilmeden bilinçsiz bir şekilde gerçekleşirse daha büyük bir soruna yol açabilir. Özellikle periyodik bakımlarda firma olarak sıkça rastladığımız bir durumdur.

Özcan Teknik Servis, Kocaeli bölgesinde, siz değerli müşterilerimizden gelen hizmet taleplerine uygun olarak klima bakım servisi gerçekleştirmektedir. Klima bakım servisimizden alabileceğiniz montaj hizmeti de uzmanlık alanlarımızdandır.

Siz de hızlı, güvenilir, etkili bir hizmet arayışındaysanız hemen bize ulaşın. Her türlü klima teknik işleri, klima montaj, tamir ve bakımı özenle ve dikkatle yapılır.


Etiketler : Klima servisi, kocaeli klima servisi, izmit klima servisi